Privatus buhalteris ar apskaitos įmonė

Privatus buhalteris ar apskaitos įmonė. Kiekviena įmonė turi jai aktualų klausimą, tai – buhalterinė apskaita, kuri yra privaloma. Ši tema aktuali ir individualią veiklą vykdantiems ar dirbantiems pagal individualios veiklos pažymą asmenims. Lietuvoje yra išleista nemažai įstatymų, poįstatyminių teisės aktų, komentarų ir patvirtintų buhalterinių dokumentų formų. Todėl pradėjus verslą, visi šie klausimai gali pradėti kelti sunkumų dėl nežinojimo. Susitvarkyti su šiais klausimais gali padėti Apskaita.buksvarus.lt profesionalūs specialistai. Tiksli apskaita – didelis žingsnis verslo sėkmės link.

Privatus buhalteris ar apskaitos įmonė

Privatus buhalteris ar apskaitos įmonė

Sėkmės garantas – tikslumas

Pradėjus įmonės veiklą, ar vykdant ją jau kelis metus tikslas yra aiškus, kuo tikslesnė apskaita. Kelių procentų skirtumas gali atrodyti dėmesio nevertas skaičiavimas. Tačiau finansinių metų pabaigoje, tokie nesutapimai gali tapti tikrų galvos skausmu, kai Valstybės institucijos pareikš savo teisę į nesumokėtus mokesčius. Buhalterinės paslaugos yra ta sritis, kuria pasitiki visi įmonių vadovai, kurie vertina tikslumą. Todėl nesuklysta sakant, kad buhalterines paslaugas teikiančios bendrovės yra svarbesnės net už įmonių vadovus. Tad pasitelkiant buhalterines programas, kurios yra specialiai sukurtos kaip buhalterių darbo įrankis, apskaitos specialistai gali pateikti visas tikslias ataskaitas, kurios privalomos ar pageidaujamos.

Šypseną kelianti istorija

Prisimenant ankstesnius laikus, kai didelės įmonės turėjo savo atskirą apskaitos skyrių iš 10 ar daugiau apskaitininkų ir jiems vadovaudavo vyr. buhalteris galima tik šypsotis. Lyginant su šiuolaikiškais techniniais sprendimais, visas toks skyrius telpa ir į vieno buhalterio kompiuterį. Todėl net ir pačios didžiausios įmonės Vilniuje stengiasi maksimaliai optimizuoti finansinės apskaitos darbus. Todėl gavusi naudingą pasisiūlymą, buhalterinė apskaita yra patikima privačioms bendrovėms. Tokius sprendimus priimti verčia ne tik tikslios buhalterinės programos ir netik sutaupomos lėšos. Laikas – svarbiausias ir brangiausias verslininkams. Ir tie, kurie jį vertina, deda visas pastangas, kad jo sutaupytų kuo daugiau.

Kokybė ir sėkmė

Galima ginčytis, kad buhalterines paslaugas gali teikti visi kas yra baigę buhalterinius kursus ar perskaitę kelias Pačiolio knygas. Tačiau naudinga atminti, kad teisės aktai buhalteriams yra atnaujinami kone kas mėnesį, todėl remtis tik ankstesniais šaltiniais nėra prasmės. Tik savo darbą išmananti bendrovė ir joje dirbantys profesionalūs buhalteriai gali pasiūlyti aukščiausią finansinės apskaitos kokybę ne tik Vilniaus mieste, Kaune, bet ir visoje Lietuvoje. Apskaita.buksvarus.lt yra viena tų komandų, kuri veikia Vilniuje, bet paslaugas teikia įvairioms įmonėms visoje Lietuvoje.

Lyginant įdarbintą buhalterį įmonėje su buhalterines paslaugas teikiančia naudinga paminėti:

  • Samdomai apskaitos įmonei nereikalaujamas darbo vietos sukūrimas;
  • Nereikalauja pirkti ar skolinti kompiuterių, įsigyti programinę įrangą;
  • Finansinę apskaitą atliekanti įmonė prašo atlygio tik už sutartas paslaugas;
  • Gripo epidemijos metu, samdoma bendrovė neturi biuletenio;
  • Visi rūpimi klausimai atsakomi principu čia ir dabar;
  • Kt.

Privatus buhalteris ar apskaitos įmonė

Kaip galima pastebėti, buhalterinę apskaitą vykdanti įmonė yra pigesnė, nereikalauja žmoniškųjų išteklių ir svarbiausia – laiko gaišimo. Įmonių vadovai ar akcininkai gali tiesiogiai sekti esamą finansinę įmonės padėtį, kas ženkliai palengvina ir darbų vykdymą. Tad tenka pripažinti faktą, kad kokybiški darbai veda ir prie įmonės komercinės sėkmės. Toks požiūris veda prie susitarimo su profesionaliais buhalterinės apskaitos specialistais Vilniuje, Kaune ar kurioje nors kitoje Lietuvos vietoje.

Pradėkite atrasti kokybę, optimizuokite finansinę apskaitą ir savo įmonėje.